http://Письмове зобов'язання щодо доступу людей з інвалідністю

В комунальному закладі "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)комбінованого типу Кам'янської міськох ради створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами.

В закладі працює 7 груп для дітей з особливими освітніми потребами (4  спеціальних групи, 3 логопедичних групи). Дітям надають освітні послуги досвідчені корекційні спеціалісти. З дітьми працюють практичний психолог та соціальний педагог.
Створена і фонкціонує інклюзивна група

В закладі працює КОНСУЛЬТАТИВНИЙ ЦЕНТР «ПРОМІНЧИК» ДЛЯ БАТЬКІВ АБО ОСІБ ЯКІ ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ

Мета: Надання консультативної допомоги батькам або особам, які їх замінюють. Підтримка різнобічного розвитку дітей, які виховуються в умовах сім'ї.

Години роботи

Сахно С.С., директор                                   п'ятниця                          15.00-16.00

Єршова І.В., вихователь-методист                п'ятниця                          15.00-16.00

Шрамко К.Ф., вчитель-логопед                      середа                            08.00-09.00

Лещенко Ю.В., вчитель-логопед                    середа                            13.00-14.00

Ланько А.А., практичний психолог                  середа                            15.00-17.00

Берковська С.С., соціальний педагог               середа                            12.00-13.00

Заклад співпрацює з Інклюзивно-ресурсним центром "Світ дитинства"  міської ради (адреса: Україна, Дніпропетровська область, м.Кам'янське, вул. Дунайська, 35), де можуть отримати консультації педагогічні працівники з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, батьки та діти; є можливість отримати додаткові освітні послуги - індивідуальні корекційно-розвиткові заняття практичного психолога, логопеда (при ІРЦ); для дитини з інклюзивною формою навчання адаптовано навчальні програми та плани, створено позитивний клімат шкільного середовища.

Інклюзивна освіта – гнучка індивідуалізована система навчання дітей з особливостями психофізичного розвитку в умовах масової загальноосвітньої школи за місцем проживання. Навчання відбувається за індивідуальними навчальними планами та забезпечується медико-соціальним та психолого-педагогічним супроводом. Інклюзивна освіта передбачає створення освітнього середовища, яке б відповідало потребам і можливостям кожної дитини, незалежно від особливостей її психофізичного розвитку. Концепція інклюзивної освіти відображає одну з головних демократичних ідей – усі діти є цінними й активними членами суспільства. Навчання в інклюзивних навчальних закладах є корисним як для дітей з особливими освітніми потребами, так і для дітей з типовим рівнем розвитку, членів родин та суспільства в цілому.
Для задоволення потреб громадян в інклюзивному навчання в ЗДО №24 функціонує потужна корекційна та соціально-психологічна служби.
Інклюзивна освіта від "А" до "Я"