Пріоритетні завдання на 2023 – 2024 навчальний рік:

1. Продовжити роботу з формування елементарної життєвої компетенції  з питань безпеки у всіх учасників освітнього процесу шляхом  забезпечення емоційно-психологічної  підтримки в умовах військового стану.
  2. Узагальнити результати роботи по  формуванню в дітей основ громадянськості завдяки участі в проєктній діяльності громадянсько-патріотичного змісту.
  3. Формувати у дошкільників основи природничо-екологічної компетентності під час організованої пошуково-дослідницької діяльності та спостережень.

Завдання педагогічного колективу на літній період 2024 року:
  1. Адаптувати освітній процес в умовах війни. Усі заплановані заходи проводити з урахуванням і рекомендацій МОН та інших нормативно-правових документів щодо особливості організації освітнього процесу у закладі під час воєнного стану в Україні.
  2. Сприяти формуванню у дітей уміння дотримуватися правил безпечної поведінки в умовах воєнного стану, використовуючи різні форми організації освітньої діяльності.
  3. Оптимізувати просвітницьку роботу з батьками вихованців щодо питань забезпечення психоемоційного комфорту дітей, їх безпеки на період воєнного стану в Україні та питань  організації оздоровлення влітку.