Рюкзаки з наборами для навчання

#SaveTheChildren# Чудова новина! Вихованці комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) – центр розвитку дитини № 24 «Казка» Кам’янської міської ради отримали чудові подарунки у вигляді рюкзаків з наборами для навчання від "Save the Children". Гуманітарна допомога, що надана "Save the Children" дітлахам, має на меті покращити життя дітей, забезпечити їхній доступ до освіти та соціального розвитку. Така допомога є надзвичайно важливою, оскільки вона допомагає створити сприятливе середовище для дітей, де вони можуть розвиватися, навчатися та насолоджуватися своїм дитинством. Діти та дорослі безмежно вдячні "Save the Children".