Правила прийому

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Попередню реєстрацію своєї дитини до бажаного дошкільного закладу Ви можете самостійно за наявності мережі Інтернет на сайті https://reg.isuo.org.

У разі відсутності мережі Інтернет здійснити реєстрацію дитини можна наступним чином: на виконання рішення Кам’янської міської ради від 30.09.2016 №361-10/VІІ “Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг» з 2017 року попередню реєстрацію дітей до дошкільних закладів будуть здійснювати Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) м. Кам’янського. Для цього необхідно звернутися до будь-якого Центру (ЦНАП) зі свідоцтвом про народження дитини за графіком:

просп. Василя Стуса,10/12: понеділок, середа, п’ятниця з 8.00 до 17.00, вівторок та четвер – з 8.00 до 20.00, субота – з 9.00 до 16.00

просп. Перемоги, 63: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця – з 8.00 до 16.00, субота – з 9.00 до 16.00

вул. Затишна, 3: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця – з 8.00 до 16.00, субота – з 9.00 до 16.00

Консультативна лінія ЦНАП: (05692) 26150

У разі переходу з одного дошкільного закладу до іншого необхідно звернутись до департаменту з гуманітарних питань (вул. Свободи, 36): у понеділок та середу з 9.00 до 16.00, перерва з 12.00 до 12.45, зі свідоцтвом про народження дитини і його копією.

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження. Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу керівник ознайомлює батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність. За дитиною зберігається місце в дошкільному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб , які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Перелік документів, необхідних для зарахування дитини в ЗДО:

Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ДНЗ).

Картка профілактичних щеплень (ф.063).

Ксерокопія свідоцтва про народження дитини.

Заява батьків, щодо влаштування дитини до дитячого закладу.

При наявності пільг - документи, що підтверджують пільги на зарахування і харчування.

Додатково для дітей з особливими освітніми потребами:

Висновок Інклюзивно - ресурсного центру

Направлення департаменту з гуманітарних питань